ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ САЙТІ МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ СПІВПРАЦІ

Наші переваги

  • ексклюзивні ціни
  • широкий асортимент товарів
  • професійні працівники
  • гарантійне та сервісне обслуговування

Підпишіться на розсилку і будьте в курсі усіх новин та акцій

Leocomp

Про компанію

ТОВ "Леополіс Комп’ютер" - компанія в сфері продажу та обслуговуванні комп’ютерної техніки. Ми зібрали кращих спеціалістів і створили сильну команду, яка готова з Вами працювати. Більше вам не потрібно шукати в кого купити, а в кого відремонтувати комп’ютерну та офісну техніку! Леополіс Комп’ютер – це комплексне вирішення ваших потреб!

Завдання

Завдання компанії Леополіс Комп’ютер полягає у тому, щоб надати покупцеві максимум уваги з підбору товару або послуги, розповісти про всі переваги та недоліки при купівлі пристрою, нічого не приховуючи, щоб у підсумку Ви зробили розумну покупку. Ми зацікавлені у довгостроковому співробітництві, а не в отриманні разового прибутку! ЛЕОПОЛІС ЗАВЖДИ ПРАВИЛЬНЕ ВИРІШЕННЯВАШИХ ПРОБЛЕМ.

Leocomp

Співробітництво

Щоб стати нашим клієнтом необхідно пройти попередню реєстрацію. Протягом двох днів з Вами зв’яжеться наш менеджер для узгодження умов співпраці.

Ми забезпечимо супровід підприємств малого, середнього та великого бізнесу, а також державних організацій, де питання якості та надійності обладнання, що використовується, стоїть на першому місці.

Реєстрація