Монтаж відеонагляду та проведення кабельних мереж

Підпишіться на розсилку і будьте в курсі усіх новин та акцій

ЧОМУ САМЕ МИ?

Надійність

надійність монтажу запорука успіху

Ціна

ціни від виробника

Гарантія

гарантія на монтажні роботи

Швидкість

монтаж і налаштування за один день

Гнучкість

підбір оптимального рішення в рамках заданого бюджету

Сервіс

супровід об’єкта після монтажу системи

Якість

використовуємо тільки сертифіковане обладнання

Навчання

безкоштовне навчання роботі з системою

Комплексне проведення монтажних робіт один з основних напрямків компанії "Leocomp". Наші клієнти: розважальні центри, офіси, склади, банки, приватні будинки, квартири та інші об’єкти.

Надаємо повне гарантійне та післягарантійне обслуговування.​

Монтаж систем відеонагляду

​Монтаж відеоспостереження виконується згідно міжнародних технічних стандартів висококваліфікованими спеціалістами. Ми використовуємо лише якісне сертифіковане обладнання від надійних виробників. Пропоуємо системні рішення, які дозволяють вести спостереження за об'єктом з будь-якої точки Землі з вашого смартфону чи ноутбука, підключених до мережі інтернет.

  • Забезпечення найкращого огляду територій і об’єктів
  • Реєстрація інформації, яка зможе прояснити картину в разі виникнення несанкціонованих дій, порушень, псування майна, аварій і надзвичайних подій
  • Можливість візуально контролювати роботу персоналу

Головні завдання відеоспостереження:

Наша команда серйозно підходить до виконання кожного етапу, приділяючи йому належну увагу. Багаторічний досвід фахівців "Leocomp" дозволяє виконати монтаж будь-якої складності якісно і з дотриманням встановлених термінів.

Наші Послуги

КАБЕЛЬНІ МЕРЕЖІ

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Soluta ratione quis officia aliquam dicta quas nisi exercitationem ea reprehenderit corrupti eveniet magnam odit beatae, quam vel id neque, quisquam voluptates?

Відео нагляд

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Nam ipsa, adipisci facilis odio vero delectus ea necessitatibus id quo, cumque fuga unde, laudantium repudiandae asperiores quam corporis voluptas! Laborum, dignissimos!

Проведення кабельних мереж

​Кабельні мережі служать для об'єднання робочих місць і комунікацій, що сприятливо впливає на ефективність роботи. Правильно прокладені кабельні мережі здатні забезпечити передачу даних різного призначення і спільну експлуатацію обладнання, яке включає комп'ютери, телефонію, відеоспостереження та засоби безпеки. Кабельні мережі повинні бути універсальними, надійними, масштабованими, керованими і сумісними.

Етапи проведення кабельних мереж:

  1. Підготовка проекту
  2. Прокладання кабелю
  3. Настроювання телекомунікаційних і серверних установок
  4. Тестування системи
  5. Здача в експлуатацію

Крім стандартних робіт в список може бути включена прокладка допоміжних мереж, що включають в себе телефонні, електричні і локальні, а також відеоспостереження, сигналізації та інші види.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Заявка

Заміри

Розрахунок

Монтаж

Тестування

Навчання